Dwóch wspaniałych, czyli Grzegorz Dąbkowski założyciel i dyrektor otomoto.pl jak także Łukasz Nowak, który pełni podobną funkcję w Allegro stworzyli nowy serwis.

Panowie zapewniają, że są autorami tego pomysłu i projektu.

Portal antyweb.pl podał do wiadomości, że serwis Motsy.pl pomoże każdemu, kto nosi się z zamiarem kupna samochodu z salonu i nie tylko. Na platformie będą nie tylko auta nowe, ale także ,,gwarantowane auta używane’’, co można przetłumaczyć jako samochody oferowane przez autoryzowanych sprzedawców z całego kraju.

Oferta przez autoryzowanego dealera zostanie przedstawiona po tym jak klient określi się na portalu w kwestii szczegółów auta np. model, kolor, cena itp.

– ,,Oparliśmy się na własnych doświadczeniach przy zakupie samochodów. Często brakuje nam czasu, możliwości podróżowania, czasem też umiejętności negocjacji. Chcieliśmy uprościć ten proces. Do tej pory nie było w internecie miejsca dedykowanego dealerom i ich ofercie samochodów używanych.

Takie oferty zdarzają się w serwisach ogłoszeniowych, ale giną w zalewie ofert komisowych. Motsy.pl jest dostępne tylko dla dealerów, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że po drugiej stronie są zweryfikowane, dbające o swoją reputację firmy’’ – powiedział Łukasz Nowak, cytowany przez antyweb.pl.

 

 

Zd24