Porównanie bukmacherów w Polsce 2023 r.

Rynek zakładów bukmacherskich rozwija się na całym świecie. Każdego dnia zawierana jest ogromna liczba zakładów sportowych, dzięki którym gracze mogą sporo zarobić. Rozwój nowoczesnych technologii i komunikacji sprawił, że największą popularnością cieszą się dziś zakłady online. Aby dowiedzieć się, który bukmacher działa uczciwie w stosunku do graczy i aby upewnić się, jakie usługi są dla Ciebie oferowane, warto sprawdzić ranking bukmacherów 2023, a także zajrzeć na strony internetowe bukmacherów.

Co ciekawe, teraz coraz więcej klientów korzysta z usług bukmacherów internetowych. Wynika to z wygody, jaką zapewniają zakłady zawierane online. Gracz nie musi wychodzić z domu i kontaktować się z biurem bukmachera. Wystarczy mieć pod ręką urządzenie mobilne lub komputer osobisty podłączony do Internetu. Dzięki temu gracze mogą obstawiać więcej zakładów sportowych, a w efekcie uzyskać większe wygrane. Wśród bukmacherów, którzy działają całkowicie legalnie, można znaleźć takie firmy jak STS, Fortuna, LVBet, Forbet, Totalbet, Betfan, eWinner, Betsafe, Betclic. Poniżej można zapoznać się z ofertami tych firm.

Najlepsi bukmacherzy na rynku hazardowym w Polsce

Poniżej przedstawiamy ranking bukmacherów, którzy cieszą się niebywałą popularnością w Polsce.

  1. Betfan.
  2. Betclic.
  3. STS.
  4. Fortuna.
  5. LVBet.
  6. Forbet.
  7. PZBuk.
  8. Fuksiarz.
  9. 22Bet.
  10. Totolotek.

Bukmacherzy STS, Fortuna, LVBet, Forbet, Totalbet, Betfan, należą do tych firm, które są bardzo popularne na całym świecie. Ich pozytywnemu wizerunkowi sprzyjają czynniki roczne. Są to między innymi ciekawy wybór zakładów, szybki i sprawny support oraz szybkość płatności. Te i inne czynniki przyciągają uwagę graczy, którzy interesują się światem zakładów bukmacherskich.

Dziś bukmacherzy są bardzo popularni. Obserwując rynki światowe, można stwierdzić, że rośnie liczba zarówno firm, jak i ich ofert. Jeśli ta dynamika się utrzyma, liczba graczy z pewnością wzrośnie kilkukrotnie. Dlatego teraz jest świetny moment na rozpoczęcie swojej przygody z zakładami bukmacherskimi online.

Bonusy bukmacherskie — porównanie

Aby porównać bonusy różnych firm bukmacherskich, zapraszamy do zapoznania się poniższą tabelą. W niej zostały przedstawione bonusy dla nowych klientów i dla stałych użytkowników.

Bukmacher Bonusy i promocje
Betfan Najlepszy bonus za 2 doładowanie konta 100% do sumy 1000 złotych

Cashback do kwoty 600 złotych

Promocja “Król strzelców” daje typerom 10 złotych za każdego gola

Betclic Premii za dokonanie 2 wpłaty do kwoty 550 złotych

Bonus freebet w wysokości 40 złotych

Cashback o maksymalnej wysokości do kwoty 550 złotych

Codzienne nagrody do kwoty 1000 złotych

STS Za doładowanie rachunku depozytowego typer otrzyma 100% do kwoty 1200 złotych

Na wytypowanie stawek bez ryzyka operator nagradza typerów 234 zł

Darmowe nagrody bukmacherskie 50 złotych za zaproszenie do serwisu znajomego

Freebet w wysokości 40 PLN

Forbet Nagroda reload do 2 tys. złotych

Zakład bez ryzyka cashback do kwoty 1,5 tys. złotych

Nagroda Maxi Zysk daje hazardzistom nagrody od drugiego depozytu do sumy do 200 złotych

Freebet na kupony AKO

PZBuk Promo kody

Nagroda reload do kwoty 1525 złotych

Atrakcyjne akcje tymczasowe

Promocja Kombo+

Bonusy w zakładach bukmacherskich
o nazwie Happy Hours

Program VIP dla aktywnych typerów

Fortuna Bonusy bukmacherskie bez depozytu za otworzenie konta w wysokości 20 złotych

Cashback na straty do kwoty 600 złotych

+14% do wygranych nagród za wytypowanie kuponów z kursem minimalnym 1.3

“Farciarz” gwarantuje typerom premię w wysokości 50 złotych

Za wytypowanie gier karcianych +10 zł

Totolotek Bezpłatna stawka w wysokości do 25 złotych

Bonus startowy 100% do sumy 49 złotych na typowanie zakładów w apce j

100% do sumy 500 złotych na zakłady

Promo kody

Wcześniejsze rozliczenia zakładu przed zakończeniem imprezy dzięki cashout

Fuksiarz Cashback 50% do 500 złotych na start

Early Payout Opcja ta daje typerom wygrane za każdym razem, gdy obstawiona ekipa strzeli dwie bramki

Kod promocyjny

STS

STS to najpopularniejszy bukmacher wśród powyższych firm. Bukmacher zjednoczył wielu fanów na całym świecie. Oferuje imponującą liczbę zakładów, doskonały kontakt z graczami i wsparcie techniczne. W ofercie STS znajdują się zakłady na takie sporty jak piłka nożna, koszykówka, tenis i wiele innych. Doskonała obsługa, duża liczba zakładów — to wszystko gracze bardzo sobie cenią i nie ukrywają swojego zadowolenia z bukmachera.

Fortuna

Fortuna to legalny bukmacher w Polsce, który jest jedną z największych platform bukmacherskich online na świecie. Firma obsługuje obecnie setki tysięcy klientów. Oferta Fortuna obejmuje szeroki wybór zakładów sportowych, automatów do gry, kasyna i gier stołowych. Dlatego każdy gracz znajdzie na stronie bukmachera coś ciekawego.

Należy również zaznaczyć, że buk doskonale zdaje sobie sprawę z problemów, jakie mają gracze z dostępem do ich usług w różnych krajach świata. Dlatego bukmacher stara się dostosować serwis do wymogów ustawodawstwa poszczególnych państw, aby był dostępny dla jak największej liczby graczy. To oczywiście jest bardzo cenione przez użytkowników bukmachera.

22Bet

22Bet to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na świecie, który zdobył zaufanie polskich graczy. 22Bet to stosunkowo młoda marka, które mimo wszystko zrzesza ogromną liczbę fanów zakładów sportowych. Do zalet bukmachera należy zaliczyć wygodny program. Z jego pomocą można zawierać zakłady zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie.

Strona 22Bet jest przetłumaczona na wiele języków, w tym na polski. Takie podejście firmy pomaga zwiększyć liczbę graczy. Mówiąc o zaletach 22Bet, nie sposób nie wspomnieć o dość prostej rejestracji nowych użytkowników. Wystarczy podać kluczowe dane, aby rozpocząć grę na stronie 22Bet.

Betfan

Jeszcze do niedawna wielu użytkowników narzekało na dość prosty, wręcz przestarzały, design strony internetowej tego bukmachera. Bukmacher szybko zareagował na całą tę uwagę. Nowa strona firmy ma świetny design, który jest zoptymalizowany pod kątem różnych urządzeń graczy. Zakłady w Betfan można jednak zawierać nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Należy również zwrócić uwagę na wzrost oferty bukmacherskiej.

Totolotek

Bukmacher Totolotek jest jednym z najstarszych na rynku zakładów bukmacherskich. W ofercie bukmachera znajduje się ponad 20 dyscyplin sportowych, a także zakłady na wydarzenia polityczne. Głębokość składu na topowe mecze przekracza 1000 rynków. Aby uzupełnić i wypłacić środki, Totolotek oferuje korzystanie z kart bankowych, bankowości internetowej, portfeli elektronicznych i kryptowalutowych. Zakres bonusów reprezentowany jest przez pięć ofert specjalnych.

Forbet

W linii zakładów bukmachera reprezentowanych jest prawie 30 dyscyplin sportowych. Gracze mogą również obstawiać politykę, loterie, różne nagrody i inne wydarzenia. Głębokość składu na topowe mecze sportowe to około 300 rynków. W dziale promocji znajduje się mnóstwo ofert specjalnych, których zakres jest stale aktualizowany. Konto można uzupełnić za pomocą kart bankowych, e-portfeli lub przez telefon komórkowy. Te same opcje są dostępne w przypadku wypłaty.

Artykuł sponsorowany