SKODA staje się coraz bardziej popularna na rynkach wschodnich, z znacznym powodzeniem kontynuuje poszerzanie oferty modelowej i podkreśla, że to największa modelowa ofensywa w historii marki.  Skoda Rapid Spaceback jest kamieniem milowym w historii marki – zaznaczmy że  jest to pierwszy hatchback Skody, który wkracza do  obecnie najsilniejszego segmentu  aut w Europie.

„Nasz nowy, młodzieńczy model wnosi do   segmentu hatchbacków wiele nowych cech, ale i tych typowych dla marki Skody, a dotyczących nadwozia hatchback, opakowanych w świeży i dynamiczny projekt”- mówi Prezes ŠKODY Auto, Winfried Vahland.

.

Skoda Rapid Spaceback to doskonałe uzupełnienie  pomiędzy modelami Fabia i Octavia.  Ze swoją nowa świeżością i dynamicznym stylem trafia szczególnie do młodych odbiorców i rodzin, zwracając uwagę czystym i mocnym designem, wyróżniając się zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie.

Nowy model Skody Rapid Spaceback wyznacza nowe standardy dla rodzinnych, kompaktowych hatchbacków, pamiętając o zachowaniu rozwiązań „Simply Clever” .

Wprowadzenie nowego modelu na rynki europejskie będzie miało miejsce od października.

 

 

red