Marka SKODA prezentuje swój najnowszy model – SKODĘ Superb.

Nigdy dotąd pod względem stylistyki żadnej SKODZIE nie postawiono tak wysokich wymagań, opracowując nowy model.

Nigdy wcześniej inżynierowie SKODY nie stworzyli tak dużej ilości miejsca dla kierowcy, pasażerów i ich bagaży i nigdy przedtem nie było tak wielu nowych rozwiązań „Simply Clever”.

Nowy Superb jest najpełniejszym odzwierciedleniem nowego języka stylistycznego SKODY, w najbardziej zdecydowany sposób zapowiadając nową erę designu czeskiej marki.

Jeszcze bardziej elegancki, budzący uznanie projekt z przejmującymi detalami, odważnymi, wzbudzającymi emocje ostrymi krawędziami, buduje przekaz piękna i prestiżu w nowoczesnym, niespotykanym wcześniej wymiarze.

Czysta forma auta buduje jasny i zdecydowany przekaz. Wyważone ze smakiem proporcje są podstawą eleganckiej prezencji. Na napiętych płaszczyznach toczy się gra światła i cienia narzucona przez zdecydowanie poprowadzone krawędzie, które są uzupełnione przez dopracowane z wyjątkową dbałością detale, potwierdzające najwyższą jakość budowy samochodu. Krystaliczne, przestrzenne formy reflektorów łączą tradycje przeszłości z technologią przyszłości.

Skoda Superb Model 2016

Projekt przodu i tyłu optycznie poszerza nadwozie dla wrażenia jeszcze większej dostojności, co nadaje bryle proporcje stylowego coupe z wdzięcznie opadającym dachem. Łącząc powściągliwą elegancję z emocjonującymi, dynamicznymi detalami, nowy Superb jest zjawiskowy na drodze.

Trzecia generacja modelu będzie kontynuować historię sukcesu SKODY Superb.

Od dawna bowiem zarówno Klienci indywidualni, jak i flotowi, doceniają rozwiązania zastosowane w tym modelu: nadzwyczaj obszerne wnętrze, ponadczasową, elegancką stylistykę, nowoczesną, sprawdzoną technikę, najlepszy komfort, maksymalne bezpieczeństwo, najlepszą funkcjonalność i bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

http://mnews.tv