Zalety Dacii Duster. Wyposażona w użyteczne technologie i opracowana by pokonać wszelkie przeszkody, Dacia Duster oferuje ogromną przestrzeń na pokładzie i liczne wyposażenie.

Możliwości pokonywania przeszkód

Dzięki wysokiemu prześwitowi i dużym kątom natarcia, Dacia Duster posiada rzeczywiste możliwości napędu 4×4 i może stawić czoła wszystkim warunkom na drodze jak i na bezdrożach. Ze względu na niewielkie rozmiary, Dacia Duster jest samochodem kompaktowym, co sprawia, że jest niezwykle zwinna i doskonale spisuje się na każdej nawierzchni.

Skrzynia biegów, z krótkim 1. przełożeniem (5,79 km/h przy 1000 obr./min), pozwala sprawnie poruszać się po nierównej nawierzchni, ruszać na wzniesieniu lub z obciążeniem oraz przytrzymywać samochód na zjeździe.
Technologia 4×4 jest oparta na doświadczeniu Nissana.

Pozwoliła ona pokonać trudne warunki pustyni Sahara i w swoim debiucie wygrać w Rajdzie Gazeli „Rallye Aicha des Gazelles” (kategoria SUV) w 2013 r.

Prawdziwa rewolucja wnętrza

Przestrzeń wewnętrzna

Dacia Duster oferuje niebywały komfort na wszystkich siedzeniach i zapewnia wiele praktycznych schowków. Korzystaj z bagażnika pojemności 475 litrów*, oświetlonego schowka przedniego, uchwytu na kubki z Twoim ulubionym napojem oraz ze składanych foteli 1/3-2/3.

Prawdziwa zaleta: aby przewozić długie przedmioty, wystarczy pochylić oparcie przedniego i tylnego fotela pasażera, aby otrzymać 2,6 m długości użytkowej, zamknąć bagażnik i spokojnie jechać.

*W zależności od wersji.

Styl i charakter…

Wygląd zewnętrzny. Muskularny wygląd podkreśla odważny charakter poszukiwacza przygód. Wewnątrz, Dacia Duster prezentuje elegancki styl, zaakcentowany chromowaną osłoną chłodnicy i przednimi reflektorami z podwójnym układem optycznym.

2017 – Nouveau Dacia DUSTER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto powiedział, że dobry gust to kwestia ceny?

 

 

dacia.pl