Mercedes to marka motoryzacyjna jednoznacznie kojarząca się z luksusem, prestiżem, najwyższym komfortem jazdy oraz maksymalnym bezpieczeństwem. Uchodzi również za dostępną wyłącznie dla najlepiej sytuowanych. Jeśli myślisz podobnie, to możesz być mile zaskoczony, odwiedzając salon Mercedesa, w którym znajdziesz zarówno fabrycznie nowe, jak i używane egzemplarze w naprawdę dobrych cenach. W naszym artykule podpowiadamy, jak korzystnie kupić Mercedesa w Szczecinie.

Ogłoszenia prywatne? Zachowaj ostrożność

Wiele osób rozważających zakup Mercedesa w Szczecinie pierwsze kroki kieruje na popularne portale ogłoszeniowe, analizując oferty sprzedaży samochodów z drugiej ręki. Owszem, często można trafić na zadbane, godne zainteresowania egzemplarze, jednak niestety dominują auta po przejściach i w co najmniej dyskusyjnym stanie technicznym.

Problemem jest nie tylko wypadkowa przeszłość, ale także fakt, iż wielu właścicieli Mercedesów nie zapewnia swoim samochodom odpowiedniej obsługi serwisowej. Pamiętajmy, że wszystkie współczesne modele niemieckiej marki są autami niezwykle zaawansowanymi technicznie i technologicznie, dlatego wymagają fachowego serwisowania, najlepiej w ASO. Jeśli tego zabraknie, to koszty doprowadzenia samochodu do satysfakcjonującego stanu mogą być niestety bardzo wysokie.

Komisy samochodowe? Tu bardzo łatwo o kosztowną pomyłkę

Zakup używanego auta w komisie samochodowym jest jeszcze bardziej ryzykowny. Chyba wszyscy mamy świadomość tego, że do komisów trafiają głównie auta z „bogatą przeszłością”, których sprzedaż jest po prostu najbardziej opłacalna.

Jeśli nie masz gruntownej wiedzy motoryzacyjnej, a dodatkowo sprzedawca nie zgadza się na kontrolę techniczną pojazdu w autoryzowanej stacji obsługi, to istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo zakupu pojazdu, który okaże się jeżdżącą skarbonką.

Zajrzyj do salonu autoryzowanego dealera Mercedes-Benz

Chcąc wyeliminować jakiekolwiek ryzyko związane z zakupem Mercedesa w Szczecinie (choć ta zasada obowiązuje również w każdym innym mieście), warto wybrać się do salonu niemieckiej marki.

Jest to oczywisty kierunek dla każdej osoby, która rozważa zakup fabrycznie nowego pojazdu. W salonie Mercedes-Benz można nie tylko zapoznać się z aktualną gamą modelową niemieckiego producenta, ale także umówić się na jazdę testową oraz wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki zakupu – włącznie z uzyskaniem świetnej oferty finansowania np. w formie leasingu czy wynajmu długoterminowego.

Może się nawet okazać, że oferta złożona przez doradcę salonu jest na tyle korzystna, że podważa sens zakupu auta z drugiej ręki – zwłaszcza biorąc pod uwagę gwarancję fabryczną, brak przebiegu oraz szereg innych korzyści wynikających z posiadania zupełnie nowego samochodu.

Salonem Mercedesa w Szczecinie, w którym możesz liczyć na otrzymanie bardzo atrakcyjnej oferty, jest Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka. Salon mieści się przy ulicy Mieszka I, a po szczegóły zajrzyj na stronę internetową https://www.ddb.mercedes-benz.pl/.

Dodajmy, że oferta Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka obejmuje nie tylko fabrycznie nowe, ale też używane pojazdy o wnikliwie zweryfikowanej historii, w tym objęte programem Mercedes-Benz Certified (nawet 24-miesięczna gwarancja z możliwością przedłużenia, brak konieczności przeprowadzania obsługi serwisowej przez minimum 3 miesiące lub 3000 kilometrów i szereg innych korzyści).

Zakup Mercedesa może być najlepszą decyzją w Twoim motoryzacyjnym życiu

Niezależnie od tego, czy ostatecznie zdecydujesz się na zakup nowego, czy używanego Mercedesa w Szczecinie, niemal na pewno pogratulujesz sobie tego wyboru. Mercedes-Benz to nie tylko najwyższy komfort podróżowania, ale także:

  • Bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa;
  • Wysoka niezawodność;
  • Wieloletnia trwałość;
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii;
  • Prestiż i podziw ze strony innych użytkowników dróg;

Są to wystarczające argumenty, aby poważnie rozważyć zakup Mercedesa, zwłaszcza, że dostępne są dziś naprawdę korzystne warianty finansowania, w tym leasing, kredyt czy coraz popularniejszy wynajem długoterminowy. O szczegóły zapytaj doradcę salonu Mercedes-Benz.

Artykuł sponsorowany