Chcesz mieć pewność, że wycieraczki do szyb będą pasować do Twojego auta? Jest na to rozwiązanie, a mianowicie są nim wycieraczki samochodowe OXIMO. Producent zapewnia, że posiada w ofercie produkty dostosowane do 99% pojazdów poruszających się po europejskich drogach. Do Twojego auta też się znajdą. Sprawdź pełną ofertę OXIMO – znajdziesz ją w dalszej części tekstu.

OXIMO – polski producent wycieraczek z wieloletnim stażem na rynku

Firma OXIMO od swojego powstania, skoncentrowała się na głównym celu, jakim jest poprawa bezpieczeństwa na drogach i rozwój branży motoryzacyjnej. Zyskała uznanie wielu renomowanych firm motoryzacyjnych, które uważają wycieraczki samochodowe OXIMO za symbol wysokiej jakości i trwałości. Początkowo lokalne przedsiębiorstwo, polski producent wycieraczek OXIMO przekształcił się w renomowaną firmę o zasięgu europejskim w sektorze akcesoriów motoryzacyjnych. Przez wiele lat dostarcza swoje produkty setkom klientów biznesowych każdego dnia, którzy zajmują się dalszą dystrybucją wycieraczek.

Współpracując z dystrybutorami w każdym województwie, firma ma możliwość dotarcia do wszystkich kierowców, którzy priorytetowo traktują bezpieczeństwo i komfort jazdy. OXIMO nie tylko jest producentem wycieraczek, ale również zaangażowanym sponsorem kultury motoryzacyjnej, aktywnie wspierającym motorsport i różnego rodzaju wydarzenia związane z tą dziedziną.

Wycieraczki do każdej marki i modelu auta – oferta OXIMO

Aby bardziej zrozumieć zakres działalności producenta OXIMO, warto skupić uwagę na różnorodnych liniach produktów, jakie oferują. W ich ofercie znajdują się wycieraczki dedykowane do samochodów osobowych, obejmujące następujące serie: WU, WU12, WUH, WUS, WUSP, WA-WM, MT, WR, WRA. Dodatkowo, producent dostarcza również wycieraczki przeznaczone do ciężarówek oraz klasycznych samochodów. W efekcie, oferta firmy obejmuje m.in.:

  • Wycieraczki samochodowe do BMW,
  • Wycieraczki samochodowe do Mercedesa,
  • Wycieraczki samochodowe do Audi,
  • Wycieraczki samochodowe do Forda,
  • Wycieraczki samochodowe do Volvo.

Asortyment wycieraczek samochodowych OXIMO obejmuje różne rodzaje, w tym wycieraczki szkieletowe w standardowych wariantach oraz takie wyposażone w spojlery i spryskiwacze. Dostępne są także wycieraczki bezszkieletowe, które wyróżniają się doskonałym przyleganiem do szyby. Producent dostarcza również wycieraczki hybrydowe, opracowane przy użyciu najnowszych technologii, oraz wycieraczki Multi-type, wieloadapterowe, oferujące aż 13 różnych typów wymiennych mocowań: U, A, B, B1, C, C1, C3, D, E, E1, F, K.

Opinie o OXIMO – co klienci myślą o firmie?

Szeroką ofertę, certyfikaty, a także obsługę doceniają zarówno partnerzy biznesowi OXIMO, jak i klienci firmy. Najlepszym tego świadectwem są opinie wystawione m.in. w Google. Tak brzmią niektóre z nich:

Auto: Kia Cee’d 2015 rok

Podchodziłem bardzo sceptycznie do tych wycieraczek i chciałem kupić „renomowanej firmy z niemiec Bo*h”

Cena: 1/3 tych niemieckich. Spróbuje nawet gdyby miały zaraz trafić w kosz to za te pieniądze nie szkoda. Służą już 5 miesiąc i setki kilometrów. Jestem bardzo zadowolony i polecam je komu tylko mogę. Tak trzymać OXIMO? . Niska cena a jakość przewyższająca wiodące marki. Ci co dają 1lub 2 gwiazdki to na bank pracownicy konkurencji ? ~ Grzegorz

Można zakupić wycieraczki samochodowe od ręki do wielu modeli aut. Pan, który nas obsłużył był bardzo uprzejmy i pomocny. Polecam każdemu ~ Sebastian

Bardzo dobre wycieraczki, w super cenie. Wymieniam z zasady na jesieni i na wiosnę. NIGDY nie zawodzą do tego bardzo łatwy montaż. Polecam gorąco niezdecydowanym, bo warto!

Wyszukiwarka wycieraczek OXIMO – dopasuj pióra do swojego pojazdu

Jeśli masz problem z doborem odpowiednich wycieraczek do swojego samochodu, OXIMO także ma na to lekarstwo. Jest nim wyszukiwarka wycieraczek, którą opracowała firma. Wszystko to było możliwe dzięki przejrzystości w katalogu TecDoc (największy katalog części samochodowych), za który OXIMO dostało zresztą szczególne odznaczenie.

Jak działa ta wyszukiwarka? To proste. Wystarczy wybrać z listy markę, model i wersję swojego auta, a narzędzie wybierze odpowiedni produkt. Znajdziesz tam dane techniczne wycieraczek, a także ich wymiary, abyś mógł być pewny ich odpowiedniego dopasowania.

Skontaktuj się z OXIMO, aby zapewnić sobie idealną widoczność na drodze

Prowadzisz sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi? Chcesz nawiązać współpracę z OXIMO? Zadzwoń lub napisz do firmy i zacznij sprzedawać więcej dzięki zaufanemu partnerowi. Dołącz do grona przedsiębiorców, którzy sprzedają wartościowe produkty – www.oximo.pl

Artykuł sponsorowany