Dzięki Firmie Moto Budrex Auto z Bydgoszczy miałem nie tak dawno temu okazję przejechać się nowym testowym samochodem Hyundai i30

Nie ukrywam że pozytywów było sporo, to dość udane auto, żeby nie powiedzieć naprawdę fajne o ciekawej i dynamicznej linii nadwozia.

Przypadł mi do testów model 1,6 MPI o 120 KM silniku z pełnym wyposażeniem dodatkowym co z resztą nie będę teraz szczegółowo wymieniał. Pojazd świetnie się prowadzi co jest zasługą dość twardego zawieszenia oraz precyzyjnego układ kierowniczego.

Dynamika samochodu może nie poraża ale muszę przyznać że jest dość dobra jak na auto o tej mocy, warto wspomnieć ze miałem do czynienia z 6 stopniową skrzynią biegów która sprawiała się prawie idealnie.

Wyposażenie  to po prostu przyjemność! Począwszy od jakości zastosowanych materiałów aż po ciekawą stylistykę, ten Hyundai będzie się podobać wielu kierowcom.

Auto bardzo dobrze wyciszone, zarówno na nierównościach jak i dziurawej drodze w wnętrzu nie było słychać dokuczliwego hałasu.

2012 Hyundai i30

Czy warto wybrać Hyundaiem i30?

Średni auto jakim jest Hyundai i30 oferuje coś, czego obecnie na rynku, a na pewno w tej klasie samochodów brakuje – Nowoczesny a zarazem elegancki dizajn, dość dużą przestrzeń wewnątrz oraz stosunkowo dobre osiągi. Są konkurencyjne samochody, które oferują albo jedno, albo drugie.

Hyundai i30 jest autem o wyjątkowo estetycznej i funkcjonalnej desce rozdzielczej  pozwalają nie tylko na wygospodarowanie miejsca dla pasażerów, ale także na większy rozstaw kół, a więc lepsze trzymanie się drogi. Hyundai i30 ma bagażnik – prawdziwy bagażnik, w którym można przewieźć nie tylko jedną reklamówką z zakupami. Przy tym jest to zwarte auto o masie nieznacznie przekraczającej 900 kg.

Jednym zdaniem muszę przyznać że auto zrobiło na mnie dobre wrażenie.

 

Pozdrawiam  Julian Z. Pankiewicz