.
Ford Focus ST to pierwszy tak dynamiczny, seryjny samochód marki Ford stworzony, by kierowcy na całym świecie mogli posmakować i rozkoszować się zapierającymi dech w piersiach osiągami, bezkonkurencyjną charakterystyką prowadzenia, niezwykłym brzmieniem oraz muskularną, sportową sylwetką, czyli cechami typowymi dla aut z oznaczeniem ST.

Przygotuj się na pełną wrażeń jazdę za kierownicą tego niezwykle dynamicznego sportowego samochodu. Ford Focus ST dostępny jest w dwóch wersjach: 5-drzwiowej i kombi, przygotowanej specjalnie z myślą o europejskim odbiorcy.

Napędzany nowym, dwulitrowym silnikiem EcoBoost o mocy 250KM, zestrojony z wyjątkowym sportowym zawieszeniem z zaawansowanym systemem hamowania, gwarantuje niepowtarzalne wrażenia w zakresie jakości jazdy i osiągów.

Nowy Focus ST został całkowicie przeprojektowany – to rewelacyjne połączenie nowoczesnej technologii i wysokiej dawki adrenaliny. To auto dla entuzjastów, którzy w codziennej eksploatacji cenią sobie wygodę, ale nie chcą rezygnować z drapieżnego charakteru i świetnych osiągów.

 

ford.pl

Pozdrawiam  Julian Z. Pankiewicz