To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie oderwania się od Internetu nawet na kilka godzin. Lexus dla nabywców modeli IS, GS, CT i RX oferuje nie tylko perfekcyjne wykonanie, moc pod maską i doskonały komfort, ale także i możliwość korzystania z wysokoprzepustowej łączności bezprzewodowej na pokładzie auta – niezależnej dla każdego pasażera.

Lexus Hotspot umożliwi korzystanie jednocześnie aż z pięciu urządzeń wifi. Będą one mogły współpracować ze sobą za sprawą wzajemnej komunikacji w obrębie auta. Dzięki temu biznesmeni będą mogli sobie przesyłać na pokładzie auta dane, a dzieci będą mogły korzystać ze wspólnych gier.

Połączenie z Internetem jest możliwe dzięki zastosowaniu dwóch anten, które umożliwiają na połączenie z siecią telefonii komórkowej 3G nawet w czasie szybkiej jazdy. Urządzenie może korzystać z komunikacji 2G i 3G za pośrednictwem karty SIM dowolnego operatora sieci komórkowej GSM.

Dwuantenowy układ pozwala na świetną jakość połączenia, a caly system zasilany jest bezpośrednio z samochodowego akumulatora.

Kto doceni Lexus Hotspot? Osobyw ykorzystujące samochód do pracy, pasażerowie taksówek bądź prowadzonych przez szofera firmowych limuzyn, a także całe rodziny w czasie długich podróży.

 

 

Katalog stron internetowych