Strój motocyklowy to nieodłączny element wyposażenia każdego miłośnika szybkich maszyn. Odzież zapewnia bezpieczeństwo, chroni ciało przed upadkiem oraz poprawia komfort szybkiej jazdy. Wygodne kurtki, spodnie, buty i rękawice to najpotrzebniejsze części ubioru motocyklisty. Rękawice motocyklowe męskie Shima sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych, doskonale dopasowują się do dłoni i pozwalają na swobodne manewry w czasie jazdy.

Dlaczego warto zdecydować się na rękawice marki Shima?

Rękawice dla motocyklistów spełniają wiele ważnych funkcji. Dzięki temu wpływają na komfort jazdy, zapewniają dużą swobodę ruchów i chronią newralgiczne miejsca na dłoniach w razie upadku. Rękawice motocyklowe męskie Shima to klasyczne produkty, których można używać podczas prowadzenia każdej maszyny. Producent zadbał o wzmocnienia na bokach produktów, dlatego rękawice są odporne na uszkodzenia i przetarcia. Niektóre modele zostały wyposażone w specjalne nadruki wykonane z silikonu. Umieszczenie ich po wewnętrznej stronie polepsza przyczepność.

W rękawicach motocyklowych męskich Shima zastosowano mocne rzepy, które wyróżniają się dużą trwałością. Na uwagę zasługują również protektory kostek — solidne wzmocnienia chronią kostki przed uszkodzeniem podczas upadków. W czasie jazdy protektor nie ogranicza ruchów motocyklisty i nie uciska skóry. Elastyczne szwy gwarantują świetne dopasowanie do kształtu i do wielkości dłoni.

Rękawice męskie dla motocyklistów

Rękawice motocyklowe męskie dzielą się na letnie oraz na produkty przeznaczony do ochrony przed zimnem. Ochrona rąk stosowana podczas letnich dni powinna zapewnić dobrą wentylację. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przepuszczalnych materiałów, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza. Dzięki temu skóra się nie przegrzewa oraz nie poci, nawet w czasie jazdy w upalne dni. W rękawicach motocyklowych męskich stosuje się rozwiązania, które świetnie absorbują uderzenia oraz amortyzują wstrząsy podczas jazdy. Elastyczne wstawki umieszczone między palcami zapewniają większą swobodę ruchów, dzięki temu wszystkie manewry są bezpieczne i precyzyjne. Wpływa to również na komfort jazdy oraz ogranicza poczucie ścisku rąk po zejściu z maszyny. Marka Shima odzież motocyklowa jest znana i doceniana przez motocyklistów.

Niektóre modele rękawic motocyklowych męskich zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z ekranów dotykowych. Rękawice dostępne są w wielu kolorach, mogą być wykonane z naturalnej skóry lub z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, które znakomicie chronią dłonie i zapewniają dużą trwałość produktom.

Artykuł sponsorowany